Mrežna oprema

Izberi podkategorijo
Prikaži:
Prikazano 1~24 od ukupno 360 proizvoda
Razvrsti:
Slika proizvoda: TP-Link bežični PCIe adapter 150Mbps (2.4GHz), 802.11n/g/b, 1× odvojiva antena

TP-Link bežični PCIe adapter 150Mbps (2.4GHz),...

Dostupan za isporuku
90,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik RB960PGS-PB (PowerBox Pro), 800MHz CPU, 128MB RAM, 5×Gigabit LAN (4×PoE out), SFP cage, Rou

Mikrotik RB960PGS-PB (PowerBox Pro), 800MHz CPU,...

Dostupan za isporuku
765,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Tecnosteel ventilacija za ormar 4×ventilator s termostatom (P9064T)

Tecnosteel ventilacija za ormar 4×ventilator s...

Dostupan za isporuku
1.572,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik RB cAP lite, zidni/stropni AP, AR9533 650MHz CPU, 64MB RAM, 1xLAN, 2.4Ghz 802.11b/g/n Dual

Mikrotik RB cAP lite, zidni/stropni AP, AR9533...

Dostupan za isporuku
235,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM, 24 × Gigabit Ethernet ports, 2×SFP+ cages, 1U rackmoun

Mikrotik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM, 24 ×...

Dostupan za isporuku
1.117,00 kn Naruči
Slika proizvoda: TP-Link bežični usmjerivač (Router) 300Mbps (2.4GHz), 802.11n/g/b, 1×WAN, 4×LAN, 3× fiksne antene

TP-Link bežični usmjerivač (Router) 300Mbps...

Dostupan za isporuku
196,00 kn Naruči
Slika proizvoda: TP-Link AV1300 Powerline bežični mrežni adapter, 300Mbps/867Mbps (2.4GHz/5GHz), 2×2 MIMO, 3×GLAN, Ho

TP-Link AV1300 Powerline bežični mrežni adapter,...

Dostupan za isporuku
1.184,00 kn Naruči
Slika proizvoda: TP-Link AC1350 Archer C60 bežični usmjerivač (Dual-Band Router) 450Mbps/867Mbps (2.4GHz/5GHz), 802.1

TP-Link AC1350 Archer C60 bežični usmjerivač...

Dostupan za isporuku
381,00 kn Naruči
Slika proizvoda: TP-Link AC600 Archer T2UH bežični Dual-Band USB adapter 150Mbps/433Mbps (2.4GHz/5GHz), 802.11a/b/g/n

TP-Link AC600 Archer T2UH bežični Dual-Band USB...

Dostupan za isporuku
149,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC, 9/125 singlemode, 0.5m, žuti

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC, 9/125...

Dostupan za isporuku
10,00 kn Naruči
Slika proizvoda: TP-Link bežični PCI adapter 300Mbps (2.4GHz), 802.11n/g/b, 2T/2R, 2× odvojiva antena, Low profile

TP-Link bežični PCI adapter 300Mbps (2.4GHz),...

Dostupan za isporuku
125,00 kn Naruči
Slika proizvoda: TP-Link Antenski produžni kabel (2.4GHz), 3.0m, RP-SMA M/Ž  konektor

TP-Link Antenski produžni kabel (2.4GHz), 3.0m,...

Dostupan za isporuku
72,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC, Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1Ghz per core), 1GB RAM, 1xS

Mikrotik Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC, Tilera...

Dostupan za isporuku
3.144,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC, hAP ac lite tower, 650MHz CPU, 64MB RAM, 5xLAN, 2.4Ghz 802.11b/g/n/ 5Ghz

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC, hAP ac lite tower,...

Dostupan za isporuku
369,00 kn Naruči
Slika proizvoda: PLANET Gigabit Preklopnik (Switch) 8-port 10/100/1000Mbps sa 8-Port 802.3at PoE + 1-port Gigabit Eth

PLANET Gigabit Preklopnik (Switch) 8-port...

Dostupan za isporuku
1.048,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Tecnosteel ventilacija za ormar 2×ventilator sa termostatom, 19" (P9092T)

Tecnosteel ventilacija za ormar 2×ventilator sa...

Dostupan za isporuku
1.242,00 kn Naruči
Prikazano 1~24 od ukupno 360 proizvoda